Свято останнього дзвоника в Оржівському ліцеї

Промайнув   2018 – 2019 навчальний рік. І для здобувачів освіти, і для вчителів чудова шкільна традиція, Свято останнього дзвоника тепле родинне свято, яке не можна  замінити нічим. Вже традиційно Оржівські школярі одягли  у цей день вишиванки.  

День вишиванки

Вишивання моє вишивання … Чорний – сум,а червоний – кохання . Синій – небо , зелений – буття. Вишиванка – це наше життя ! Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо , що вишита сорочка є Читати далі …

Свято матері в Оржівському ліцеї

Травень –  місяць , багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одним із найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є День Матері – свято, яке ми відзначаємо у другу неділю травня . Саме в цей день усі вшановують Читати далі …

Жіноче свято «Ода жінці»

З ледь  відчутним  весняним  подихом  приходить до нас  чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Мітинг – реквієм до Дня Перемоги 9 травня

09 травня 2018 року  в смт. Оржів відбувся мітинг «Будь славен й пам’ятний в серцях нащадків, День перемоги – світлий день», присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.